• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/

İstanbul Van Dayanışma Platformu

Video Arşivi
Araştırma Yazıları
Günün Sözü


TAM EKRAN YAPIN
Arkanıza Yaslanın 
Yumun Gözlerinizi..

 

Haftanın Kitabı

Muhteşem Resimler DEVAM

IslamicART 1    3
Hava Durumu
Takvim
Üyelik Girişi

İnsan Beyni

 

BBC İnsan Beyni (Akıllan)
İnsan bedenini anlamak için büyük ilerlemeler kaydedildi. Ama insan beyni kendimizi anlamamız konusunda belkide ulaşacağımız son nokta.Bu belgesel serimizde insan beyninin nasıl çalıştığını öğreneceğiz ve ne kadarını kullandığımızı göreceğiz.Beynimizin dünyayı ilk olarak nasıl algıladığını ilk videomuzda izleyeceksiniz.2002 dünya hafıza şampiyonundan tüyolar öğreneceğiz. Ve bunların bizde nasıl ve orjinal fikirler yarattığını keşfedeceğiz.Uyanık olduğumuz her saniye biz farkında bile değilken beynimiz dünyamızı öğrenmek ile meşgul oluyor.Ama öğrenme kapasitemiz sandığımızdan daha büyük.Beynimizin nasıl işlediğini keşfederken öğrenme gücümüzü arttırabiliriz.

 
 


BBC İnsan Beyni (Kişilik)
BBC İnsan Beyni (Kişilik)  Neden kendiniz gibisiniz? Daha mutlu olabilir miydiniz? Ve çocuklarınızın kişiliğini şekillendirebilir misiniz? Kişiliğinizi şekillendiren beyninizdir. Bu programda bütün yaşam boyunca kişiliğin nasıl geliştiğini göreceksiniz.Günümüzde gerçek kişiliğimizi gösteren bazı deneyler var. O deneyler ile kişiliğimiz hakkında nasıl ipuçları alıyoruz belgeselimizi izleyip görelim
 

BBC İnsan Beyni (Arkadaş Edinme)
Neden kendiniz gibisiniz? Daha mutlu olabilir miydiniz? Ve çocuklarınızın kişiliğini şekillendirebilir misiniz? Kişiliğinizi şekillendiren beyninizdir. Bu programda bütün yaşam boyunca kişiliğin nasıl geliştiğini göreceksiniz.Günümüzde gerçek kişiliğimizi gösteren bazı deneyler var. O deneyler ile kişiliğimiz hakkında nasıl ipuçları alıyoruz belgeselimizi izleyip görelim. .
 
BBC - İnsan Beyni - 1/3 (Akıllan)Türkçe

 
 DİĞER BİLİMSEL VİDEOLARIMIZ
     
     
  
    
 
    
  
Muhteşem KomutanlarFinans - Borsa
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar33.015833.1481
Euro36.089036.2337
Köşe Yazıları

Diğer Linklerimiz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam114
Toplam Ziyaret23656336
Kim Kimdir?