• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/

İstanbul Van Dayanışma Platformu

Video Arşivi
Araştırma Yazıları
Günün Sözü


TAM EKRAN YAPIN
Arkanıza Yaslanın 
Yumun Gözlerinizi..

 

Haftanın Kitabı

Muhteşem Resimler DEVAM

IslamicART 1    3
Hava Durumu
Takvim
Üyelik Girişi

İş İlanları

İŞ İLANLARI PORTALI
Büyük firmaların iş başvuru linkleri ve 
devlet memuru atamaları bu sitede
.

 

 


Halk Bankası'na KPSS'siz 5 bin personel DEVAMI

  T.C. Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığından Gelir Uzman Yardımcılığı Sınavı Yapılacaktır. Devam

  Bankalar 10 binlerce personel alımına devam ediyor. Devam


AvivaSa firmasına online iş başvursu yapmak için tıklayınız.


  Ülker "insanların mutluluğu için çalışıyoruz" amacı ile kendilerine aktif çalışma arkadaşları aramaktadır.buradaki bağlantıdan açık pozisyonlara ve buradaki bağlantıdan ülkerkariyer'e ulaşabilir,online iş başvurusunda bulunabilirsiniz.
Eti online iş başvurusu.

eti

ETİ, 1962 yılında temelleri atılan eti üretime başladı.şimdilerde yaklasık 4000kişiye iş imkanı sağlayan eti ye online iş başvurusunda bulunmak için burayı tıklayın.

 


 KOÇ HOLDİNG

www.koçkariyer.com sitesinden özgeçmişiniz ile koç holding bünyesindeki arçelik,beko,aygaz,birmot,grundig,koç allianz gibi dev şirketler yanında birçok şirkete online iş başvurusu yapabilirsiniz.

  TOPRAK HOLDİNG

1977 yılında Halis Toprak tarafından kurulan Toprak Holding hala binlerce insanımıza istihdam sağlamaktadır. Toprak holding'de çalışmak için buradaki bağlantıdan online olarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz. 


hsbc
HSBC

Şube sayısı: 213
ATM sayısı: 641
Müşteri sayısı: 2,5 milyonu aşkın müşteri
Çalışan sayısı: 5,094

Adres: HSBC Bank A.Ş.Büyükdere Caddesi No:122/D Esentepe/Şişli 34394 İstanbul
Telefon: (0212) 376 40 00
Faks: (0212) 267 47 94
Başvuru için : http://web.kariyer.net/hsbc/ 

Ups kargo iş başvurusu. (günlük)


"Teslim oldu bilin" ana düşüncesi ile tüm dünyaya kargo hizmeti sunan ups kargo türkiyede'de kargo sektöründe önemli bir paya sahip.sizde ups kargo bünyesinde çalışmak istiyorsanuz buradaki linkten iş başvurusunda bulunabilirsiniz. 
TNT kargo online iş başvurusu. (günlük)

Dünya devi kargo şirketlerinden Tnt kargo'nun fedex kargoya satılması ile ilgili haberler medyada yankılanırken tnt kargodan hala ses çıkmıyor.tnt kargonun amsterdam'dan yenizelanda'ya amerikadan afrikaya kadar birçok ülkede merkezleri bulunmakta ve bunlardan biride 1988 den breri türkiyede bulunmakta.Bu büyük şirkete online iş başvurusunda bulunmak isteyen arkadaşlar buradaki formu doldurabilirler.

tnt cargo


1977 yılından beri Türkiyenin önde gelen kargo dağıtım şirketlerinden biri olan aras kargo "önem taşır" sloganıyla büyümeye devam ediyor.sizde bu büyümenin içinde bulunmak istiyorsanız buradan online iş başvurusunda bulunabilirsiniz. 
Kamu İş İlanları

 
Gelir Uzman Yardımcılığı Sınavı

Gelir İdaresi Başkanlığı, boş bulunan 600 Gelir Uzman Yardımcılığı kadrosu için 15 Kasım tarihinde sınav düzenleyecek.
Vergi Denetmen Yardımcılığı Sınavı

Gelir İdaresi Başkanlığı, boş bulunan 400 Vergi Denetmen Yardımcılığı kadrosu için 25 Ekim tarihinde sınav düzenleyecek. Başvurular 15-26 Eylül tarhileri arasında kabul edilecek.
 
Ankara THM Amatör Gençlik Korosu'na Eleman Alımı

Ankara Devlet THM Amatör Gençlik Korosu'na Ses ve Saz icra edebilen personel alınacak. 11-12 Ekim 2008 tarihlerinde yapılacak sınav için başvurular 1-29 Eylül tarihleri arasında yapılacak.
Güngören Belediyesine’ne Özürlü Personel

Güngören Belediyesi münhal memur kadrolarına, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun değişik 53 üncü maddesi ile bu maddeye dayanılarak çıkarılan Yönetmeliğe göre, sınavla özürlü personel alınacaktır Başvurular 4-11 Ağustos tarihleri arasında yapılacaktır.
 
EMNİYET, TRAFİK TESCİL İÇİN 3 BİN SİVİL MEMUR ALACAK
Emniyet Genel Müdürlüğü, trafik tescil şubelerini sivil memurlara bırakıyor. Bunun için önümüzdeki dönemde 3 bin memur alımı yapılacak. Şubelerden açığa çıkacak polisler ise sokakta suçla mücadele edecek.
 
Bigadiç Belediyesine’ne Özürlü Personel

Bigadiç Belediyesi münhal memur kadrolarına, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun değişik 53 üncü maddesi ile bu maddeye dayanılarak çıkarılan Yönetmeliğe göre, sınavla özürlü personel alınacaktır Başvurular 28 Temmuz-11 Ağustos tarihleri arasında yapılacaktır.
Sinop İl Özel İdaresi’ne Özürlü Personel

Sinop İl Özel İdaresi münhal memur kadrolarına, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun değişik 53 üncü maddesi ile bu maddeye dayanılarak çıkarılan Yönetmeliğe göre, sınavla özürlü personel alınacaktır Başvurular 28 Temmuz-11 Ağustos tarihleri arasında yapılacaktır.
 
İzmir İl Özel İdaresi’ne Özürlü Personel

İzmir İl Özel İdaresi münhal memur kadrolarına, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun değişik 53 üncü maddesi ile bu maddeye dayanılarak çıkarılan Yönetmeliğe göre, sınavla özürlü personel alınacaktır Başvurular 28 Temmuz-11 Ağustos tarihleri arasında yapılacaktır.
Hitit Üniversitesi ‘ne Özürlü Personel

Hitit Üniversitesi münhal memur kadrolarına, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun değişik 53 üncü maddesi ile bu maddeye dayanılarak çıkarılan Yönetmeliğe göre, sınavla özürlü personel alınacaktır Başvurular 28 Temmuz-11 Ağustos tarihleri arasında yapılacaktır.
 
Namık Kemal Üniversitesi ‘ne Özürlü Personel

Namık Kemal Üniversitesi münhal memur kadrolarına, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun değişik 53 üncü maddesi ile bu maddeye dayanılarak çıkarılan Yönetmeliğe göre, sınavla özürlü personel alınacaktır Başvurular 28 Temmuz-11 Ağustos tarihleri arasında yapılacaktır.
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ‘ne Özürlü Personel

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi münhal memur kadrolarına, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun değişik 53 üncü maddesi ile bu maddeye dayanılarak çıkarılan Yönetmeliğe göre, sınavla özürlü personel alınacaktır Başvurular 15-28 Ağustos tarihleri arasında yapılacaktır.
 
İş Müfettişi Yardımcılığı Giriş Sınavı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Teftiş Kurulu Başkanlığı’nda açık bulunan 80 adet İş Müfettişi Yardımcılığı kadrolarına, Ankara’da yapılacak sınavla İş Müfettişi Yardımcısı alınacaktır.
Sayıştay Başkanlığına Denetçi Yardımcısı Alınacaktır

Sayıştay Başkanlığınca eleme, yazılı ve sözlü sınav yapılarak 60 adet kadro için Denetçi Yardımcısı adayı alınacaktır. 19 Ekim’de yapılacak sınava başvurular 22 Ağustos tarihine kadar yapılacaktır.
 
Adalet Bakanlığın 600 personel Alınacak

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Taşra Teşkilatına İnfaz ve Koruma Memuru Alımı için 10 Eylül tarihinde sınav yapılacaktır. Sına için başvurular 23 Temmuz-20 Ağustos 2008 tarihleri arasında yapılacaktır.
Enerji Ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nda Sınav

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanlığınca 07-08/Haziran 2008 günlerinde Ankara'da Müfettiş Yardımcılığı Giriş Sınavı yapılacaktır. Sınava son başvuru tarihi 23 Mayıs’tır.
 
Adalet Bakanlığına Mübaşir Alımı

Adalet Bakanlığı tarafından 265 mübaşir kadrosu için personel alımı yapılacaktır. 7 Haziran 2008 Tarihinde yapılacak sınav için başvurular 12-25 Mayıs tarihleri arasında yapılacaktır.
1475 Zabıt Katibi Alınacak

Adalet Bakanlığı tarafından yapılacak olan yazılı ve sözlü sınav sonuçlarına göre 1475 adet zabıt katibi alınacaktır. 17-18 Mayıs Tarihlerinde yapılacak olan sınava başvurular 24 Nisan- 9 Mayıs tarihleri arasında yapılacaktır.
Ücretsiz ses efekti indirebileceğiniz 55 kaynak


Soundsnap: 100.000 üzerinde ses efektini ayrıntılı bir şekilde kategorilere bölmüşler. mp3 ve wav formatlarında indirme ve site üzerinden dinleme imkanı sunuluyor.

Audio Micro: kategorilere ayrılarak oluşturulmuş geniş ses efekti ve klipleri arşivi.

Flash Kit: mp3 ve flashtrak olara hazırlanmış çok büyük bir arşivi mevcut. arama özelliğini kullanarak yararlanabilirsiniz.

FindSounds: Bir ses arama motoru olarak işleyen findsounds ile ayrıntılı arama yapma imkanı sunulmuş. İstediğiniz her türlü ses ve ses efektine ulaşmanız mümkün kılınmış.  E-devlet projesi, vatanımıza milletimize hayırlı uğurlu olsun.  
E-devlet
E-devlet
 

Türkiye'de artık kamu hizmetlerinin hepsini tek bir adresten gerçekleştirebileceğiz. E-devlet kapısı projesi çerçevesinde hazırlanan  web sitesi  www.türkiye.gov.tr ile ilk etapta 21 adet kamu kurumun hizmetlerinin elektronik ortamda hizmet vermesi sağlanacak.


http://www.ememleketim.com/haberler/haber.asp?hbr=758

 

Muhteşem KomutanlarFinans - Borsa
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.486832.6170
Euro34.601234.7398
Köşe Yazıları

Diğer Linklerimiz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam27
Toplam Ziyaret23637925
Kim Kimdir?