• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/

İstanbul Van Dayanışma Platformu

Video Arşivi
Araştırma Yazıları
Günün Sözü







TAM EKRAN YAPIN
Arkanıza Yaslanın 
Yumun Gözlerinizi..

Haftanın Kitabı
YakitHesabi.com

Muhteşem Resimler DEVAM

IslamicART 1   2   3
Hava Durumu
Başkanımız, Cumhurbaşkanımız
Takvim
Üyelik Girişi

Bilgisayar Siteleri

Bilgisayar

Antivirüs web siteleri

Norton Antivirüs > http://www.symantec.com
Mcafee Antivirüs > http://www.mcafee.com
F-Secure > http://www.f-secure.com
Panda > http://www.pandasoftware.com
Kaspersky > http://www.kaspersky.com

Program Arşivleri

İnndir > http://www.inndir.com
Tr Program Türkçe program arşivi > http://www.downloadarsivi.com/
Download > http://www.download.com
Downloadtr > http://www.downloadtr.com
Rocket > http://www.rocketdownload.com
Tucows > http://www.tucows.com
Yükle > http://www.yukle.superonline.com
Yazılım Arşivi >http://www.yazilimarsivi.com
Tr Program Türkçe program arşivi > http://www.program.arsivi.com/
ZDNet Yazılım download > http://www.zdnet.com.tr/
Driverler > http://ww.driverquide.com
Program Market > http://www.programmarket.com

Ücretsiz hizmet veren siteler

Bedava.com > http://www.bedava.com
Mynet > http://www.mynet.com
Hotmail.com.tr > http://www.hotmail.com.tr
Tr-Merkez > http://tr-merkez.de

Bilgisayar Dergileri

CD ROM Data > http://www.cdromdata.com.tr
Chip Dergisi > http://www.chip.com.tr
Connect Dergisi > http://www.col.com.tr
pcWeek Dergisi > http://www.pcweek.com.tr
Level Oyun Dergisi > http://www.level.com.tr
PC Magazine Dergisi > http://www.pcmagazine.com.tr
PC-World Bilgisayar dergisi > http://www.pcworld.com.tr/
Windows 2000 Magazine dergisi > http://www.win2000mag.com.tr

Bilgisayar Marketleri

Bascuda > http://www.bascuda.com
Hepsi Burada > http://www.hepsiburada.com
Market > http://www.bilgisayarmarket.com
Sarf Malzemeleri > http://www.sarfmalzeme.com
Arena > http://www.arena.com.tr
Mavi Shop > http://www.mavishop.com
Vatan Bilgisayar > http://www.vatanbilgisayar.com
Vatan Computer > http://www.vatancomputer.com
Hipernex > http://www.hipernex.com
Digital center > http://www.digitalcenter.com
PC > http://www.pc.gen.tr
Mavi Bilgisayar > http://www.mavibilgisayar.com
Data > http://www.data.com.tr
Nestr > http://www.nestr.com
Notebook Pazarı > http://www.notebookpazari.com

Donanım

Donanım Haber > http://www.donanimhaber.com/
Darkhardware > http://www.darkhardware.com
Hardwaremania > http://www.hardwaremania.com
Pc labaratuvarı > http://www.pclabs.gen.tr
Tomshardware > http://www.tomshardware.com.tr
Teknohaber.net > http://www.teknohaber.net
Sorun Ne > http://www.sorunne.net
Donanım > http://www.turk.internet.com/donanim
Net Yardım > http://www.netyardim.net

Web ve Programlama Dilleri

Java Dünyası > http:www.geocities.com/xenomorph_x/
Java.Sayfası Java ve Java Script programlama > http://www.java.sayfasi.com/
Oracle Oracle Türkiye firmasının kurumsal web sitesi
Programlama.com Programlama dilleri > http://www.programlama.com/
WEB Teknikleri Web tasarımı ve programlama > http://www.webteknikleri.com/
Bilim ve Teknoloji > http://www.bilimveteknoloji.com
Web Dersleri > http://www.webdersleri.com
Web Dilleri > http://www.webdilleri.com
Web Test > http://www.webtest.projesi.com
Bilgisayar Dershanesi > http://www.bilgisayardershanesi.com
Delphi programlama dili > http://www.delphiturk.com
Pascal programlama dili > http://www.kalkan.cjb.net
Php Dersleri > http://www.php.org.tr
Java Programlama Dili > http://www.java.gen.tr
Flash Programı ile İlgili Dersler > http://www.flashokulu.com
Web programlama ve paket programlar > http://www.e-dershane.com
Eğitim Center > http://www.egitimcenter.com
Oyun Yapımı > http://www.oyunyapimi.org

Çeşitli

BT Haber Dergisi > http://www.bthaber.com.tr
BTNet Bilişim dünyasıyla ilgili güncel haberler > http://www.btnet.com.tr/
Compaq Compaq firmasının web sitesi > http://www.compaq.com.tr/
Düzgün Online Yazılım, donanım ve programlama > http://duzgun.virtualave.net/
Escort Bilgisayar > http://www.escort.com.tr/
Güvenlik Haber Internet ve bilgisayar haberleri > http://www.guvenlikhaber.com
İbis Türkçe Arama Motoru > http://www.ibis.com.tr
Mikrohaber > http://www.mikrohaber.com/
Microsoft > http://www.microsoft.com/turkiye/
Sun Sun Microsystems firması web sitesi > http://www.sunmicrosystems.com.tr/
Teknolojim.com > http://www.teknolojim.com/
turk.internet.com > http://turk.internet.com/
Türk.hardware > http://www.turk-hardware.com/
Turk.net > http://www.turk.net/
Vestel Vestel Bilişim firması > http://www.vestelbilisim.com.tr/
Türk Games > http://www.turkgames.cjb.net

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam57
Toplam Ziyaret996924
Muhteşem Komutanlar







Finans - Borsa
Site Haritası
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.76495.7880
Euro6.41576.4414
Köşe Yazıları

Diğer Linklerimiz
Kim Kimdir?