• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/

İstanbul Van Dayanışma Platformu

Araştırma Yazıları
Günün SözüTAM EKRAN YAPIN
Arkanıza Yaslanın 
Yumun Gözlerinizi..

Haftanın Kitabı
YakitHesabi.com

Muhteşem Resimler DEVAM

IslamicART 1   2   3
Hava Durumu
Anlık
Yarın
-1° 4° -5°
Takvim
Üyelik Girişi

Obama ve Uzaylı

Obama'nın Toplantı Salonunda Gözüken İnsan Kılığındaki UzaylıObama'nın toplantı solununda yaptığı konuşmasında kameraya takılan siması değişik insanımsı olan "canlı"nın(?) bir koruma kılığına girdiği anlaşılmaktadır. İnsan kılığına bürünen bu mahlukat(?) Obama'nın konuşması süresince sürekli sağa sola bakıp, kolaçan ettiği görülmektdir.

Toplantı sonrasında kamera kayıtlarında göze çarpan bu şahsın aslında ne bir güvenlik, ne de başka bir görevli olduğu tespit edilmiştir. Takım elbiseli şahsın ilginç tavırlarıyla, tuhaf siması ve bakışlarıyla bir anda herkesin dikkatini çektiği toplantı sonrasında ortaya çıkıyor. Keza, bu kişi hiç bir zaman tanımlanamamış ve dahası daha önceleri de bu tür toplantılara da alsa katılmadığı bilgisine yer verilmiştir. Bazı Amerikalılar tarafından ise bu kişi "Ailens" yani insan kılığına girmiş uzaylı kişi olduğu, aslında kılık değiştirerek bilgi alıp yeni buluşlar elde etmek için bu göreve girdiği yönünde söylemleri olmuştur. 

Demem o ki ;bu zeki varlıkların aramızda olduğu ya da olabileceği gerçeğini, özellikle son yıllarda birçok bilim adamı tarafından sıklıkla dillendirildiği bilgisini hatırlatmak isterim.  Yorum sizin.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam75
Toplam Ziyaret846491
Tarihte Bugün


Finans - Borsa
Site Haritası
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.04216.0663
Euro6.75016.7772
Reisten Tarihi Konuşma
Köşe Yazıları

Diğer Linklerimiz
Kim Kimdir?